Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Odeslání a vrácení zboží

Reklamační řád:

Jsme odhodláni k vašemu úplnému uspokojení. Předtím, než si pošlete zásilky na výměnu a návrat, musíte nás před odesláním vrátit zpět na adresu. A ujistěte se, že všechny položky, které nám byly zaslány zpět, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo umyté, se všemi značkami připojenými.


Nepokryjeme náklady na dopravu z výnosů nebo výměny balíku správných objednávek, budete zodpovědní za náklady na dopravu a manipulaci. Dále doporučujeme, abyste přidali sledování a pojištění pro vaši vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky.


Testujeme naše výrobky dříve, než je nabídneme k prodeji. Pokud nemůžete použít žádný z našich produktů, kontaktujte nás a budeme rádi, abychom vám pomohli. Nejsme odpovědní za škody na předmětech po použití. Doufáme, že si od nás vychutnáte nákupy.


Mezinárodní doprava:

Dodáváme produkty do velkých zemí po celém světě. Zvolte zemi a měnu, ve které chcete nakupovat, a klikněte na tlačítko Aktualizovat. Pokud se vaše země nezobrazuje níže, zeptejte se nás prosím v příštích měsících, protože budeme pokračovat v přidávání zemí.