Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Všeobecné obchodní podmínky

Vítejte v našem internetovém obchodě fotbal, které prodávají fotbalových dresů a kopačky. Přečtěte si prosím následující podmínky (dále jen „Podmínky“) před použitím této webové stránky pečlivě. Používáním této webové stránky nebo jakýkoli sub-site k dispozici na těchto webových stránkách, uživatel ( „Uživatel“ nebo „vy“) přijímá bez omezení nebo kvalifikace, že podmínky stanovené níže, a všechny další podmínky stanovené v každém sub -site. Pokud nesouhlasíte s těmito podmínkami, měli byste opustit webové stránky.


Registrace

Budete se muset zaregistrovat u nás objednat u produktů prostřednictvím této webové stránky.


Na oplátku za což vám umožní používat naše webové stránky a využívat naše služby, souhlasíte s tím, že veškeré informace, které nám poskytnete o sobě kdykoli budou pravdivé, přesné, aktuální a úplné, a že zajistí, aby tyto informace byly stále přesné a aktuální k datu. Je-li nesprávné informace poskytnuté jakékoliv smluvní závazek musíme okamžitě neplatná.


Podmínky registrace

Jste-li mladší 18 let, musíte požádat své rodiče nebo opatrovník před sebou:

1. E-mailem na webových stránkách, nebo se nás zeptat na e-mail pro vás něco;

2. Zaslání jakékoliv informace pro nás;

3. koupíte cokoliv online


Nadále používat tuto stránku a některou z nabízených služeb, potvrzujete, že jste obdrželi souhlas vašich rodičů nebo opatrovníka. Upozorňujeme, že všechny nezletilé osoby se doporučuje projednat tyto podmínky s rodiči, než se dokončí registrační proces.


Smíšený

Tyto podmínky spolu s naší pomocí sekce a ochrany osobních údajů obsahovat plné a úplné porozumění mezi my a vy. Žádná rada nebo informace, ať už ústní nebo písemné, které získáte prostřednictvím či z webových stránek nebo z jakýchkoli rozhovorů s našimi zaměstnanci budou pracovat měnit tyto podmínky. Tyto podmínky spolu s naší pomocí sekce a Zásadami ochrany osobních údajů a všech smluv uzavřených v rámci těchto zajistí ve prospěch všechny nástupce a nabyvatele našich stránek.


e-mailovou službu

V situacích, kdy jsme vám dává možnost upsat své e-mailové služby, která vás bude aktualizovat s zprávy nebo informace, které považuje za zajímavé pro vás, vaše používání obsahu přijaté prostřednictvím e-mailové služby bude v souladu s těmito Podmínkami ,

X

Dear Valued Customer,

Good day to you!


We will be on holiday from January 21, 2022. All orders and emails from January 21, 2022 to February 4, 2022 will be processed on February 5, 2022.


Please place orders as soon as possible to avoid any delays on delivery. Thanks for your kind attention.


Best Regards,

fotbalovedresycz.com Support Team