Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Odeslání a vrácení zboží

Reklamační řád:

Jsme odhodláni k vašemu úplnému uspokojení. Předtím, než si pošlete zásilky na výměnu a návrat, musíte nás před odesláním vrátit zpět na adresu. A ujistěte se, že všechny položky, které nám byly zaslány zpět, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo umyté, se všemi značkami připojenými.


Nepokryjeme náklady na dopravu z výnosů nebo výměny balíku správných objednávek, budete zodpovědní za náklady na dopravu a manipulaci. Dále doporučujeme, abyste přidali sledování a pojištění pro vaši vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky.


Testujeme naše výrobky dříve, než je nabídneme k prodeji. Pokud nemůžete použít žádný z našich produktů, kontaktujte nás a budeme rádi, abychom vám pomohli. Nejsme odpovědní za škody na předmětech po použití. Doufáme, že si od nás vychutnáte nákupy.


Mezinárodní doprava:

Dodáváme produkty do velkých zemí po celém světě. Zvolte zemi a měnu, ve které chcete nakupovat, a klikněte na tlačítko Aktualizovat. Pokud se vaše země nezobrazuje níže, zeptejte se nás prosím v příštích měsících, protože budeme pokračovat v přidávání zemí.

X

Dear Valued Customer,

Good day to you!


We will be on holiday from January 21, 2022. All orders and emails from January 21, 2022 to February 4, 2022 will be processed on February 5, 2022.


Please place orders as soon as possible to avoid any delays on delivery. Thanks for your kind attention.


Best Regards,

fotbalovedresycz.com Support Team