Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Říká se, že Ronaldo se ve čtvrtek vrátí do hry

Posted By on Tuesday 17th April 2018

Tento čtvrtek bude mít 33. kolo La Liga soustředěnou hru. Real Madrid bude hrát proti Athletic Clubu doma. Před zápasem se podle zpráv z médií vrátí Ronaldo v této hře na Fotbalové Dresy Levně. Bale se vrátí. Spoluhráči vstoupí do čela.


V předchozím kole proti Málaga Club de Fútbol, ​​Zinedine Zidane nedovolil Ronaldo hrát. Přestože sem se finále Ligy mistrů neuskuteční tento týden, strategie Realu Madrid stále umožňuje Ronaldo odpočinout. Toto je již čtvrtý čas v ligové sezoně Ronaldo, což zajišťuje Ronaldo fyzickou kondici v Lize mistrů. Liga mistrů v této sezoně zaznamenala Ronaldo 15 gólů. Západní média věří, že Zidane přesvědčil Ronalda, aby přijal. Otáčení mu umožnilo otevřít oheň v Lize mistrů.


Nicméně, Ronaldo nebude odpočívat dlouho. Musí se také ujistit, že hra je na místě. Proto, doma proti Athletic Clubu, bude Ronaldo hrát. Spustí hru.


Následující obrázek ukazuje možný startér pro Real Madrid v zápase proti Athletic Bilbao. Na frontě bude Ronaldo spolupracovat s Balem. Ve středu hry budou čtyři hráči Isco, Luka Modric, Casemiro a Toni Kroos. Čtyři obránci budou Marcelo, Varane, Sergio Ramos a Carvajal. Brankář bude Navas. Toto startování je v podstatě nejsilnější startér, který může Real Madrid udeřit.
V současné době na seznamu La Ligy, Ronaldo dosáhl 23 gólů a Messi vstřelil 29 gólů. Teoreticky může Ronaldo těžko dohlédnout s Messi, ale pro portugalskou superstar je vše možné. Pojďme si koupit Fotbalové Dresy Ronaldo, abychom ukázali naši nejpřímější podporu!

Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!

Tags: Fotbalové Dresy Levně, Fotbalové Dresy Ronaldo