Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Analýza Brazílie Fotbalové Dresy MS 2018

Posted By on Saturday 02nd June 2018

Před více než dvěma měsíci zahájila Brazílská fotbalová asociace (CBF) nové Fotbalové Domácí Dres Brazílie MS 2018 a Fotbalové Venkovní Dres Brazílie MS 2018.


Od roku 1954 má brazilský tým na sobě žluté domácí dresy, ale v posledních 60 letech tyto dresy nejsou vždy stejného druhu žluté. Letošní tým bude nosit zlaté dresy, které jsou živější než žluté košile předchozích dvou desetiletí.


Tato vitalita představuje jedinečnou kulturu, která inspiruje silný styl, který je pro tuto zemi jedinečný. "Brazilci se narodili s rytmem a mají výhodu v některých typech sportů," řekl Hobbins. "Můžete tančit, umět a samozřejmě můžete určitě tento rytmus na fotbalovém hřišti. Pouze Brazílie. Lidé takhle hrají fotbal. "


Chvála této živé kultury prochází designem kostýmu celého oddělení. V límci domácího a džínového dresu je vzorek země od brazilské vlajky obklopen vrstvami záření a výstupek "você é a seleção" je zvýrazněn ve vnějším kroužku. . Šortky odstraňují vnější švy, snižují tření a zvyšují volnost pohybu. Kupte si Levné Fotbalové Dresy MS 2018 na oslavu příjezdu světového poháru!Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!

Tags: Fotbalové Domácí Dres Brazílie MS 2018, Fotbalové Venkovní Dres Brazílie MS 2018, Levné Fotbalové Dresy MS 2018